DLA BRANŻY MLM

Created with Sketch.

POZYSKAJ LUDZI DO BIZNESU PRZEZ FACEBOOKA (ale sprytniej)

Chcesz mieć powiększyć swój zespół?
Co miesiąc pozyskuję ponad 2500 kontaktów do potencjalnych partnerów biznesowych dla naszych Klientów. Moje działania przynoszą rezultaty od pierwszego dnia współpracy. Nieważne, na jakim poziomie jesteś – wspólnymi siłami pozyskamy ludzi do Twojego Biznesu.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

Planuję, piszę, promuje, grafikuje – tak, aby kanały w social media nie były Twoim problemem, były skuteczne i prezentowały się profesjonalnie.

KAMPANIE REKLAMOWE

Ustalam strategię oraz cele, jakie chcemy realizować. Grafiki, teksty reklamowe, konfiguracja grup docelowych, know-how, legalna promocja biznesu na Facebooku i Instagramie – zajmę się wszystkim od A do Z. Ale co najważniejsze: dowiozę rezlutaty. Najczęściej zajmuję się kampaniami Lead Ads – kampaniami na wzrost obserwujących, a także na wzrost l. osób na grupach na FB.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzę funkcjonalne, intuicyjne i estetyczne strony internetowe oraz landing page. Co istotne, strony stworzone przeze mnie są proste w obsłudze i łatwo edytowalne. Wszystko po to, aby łatwiej Ci było nią zarządzać.

STRATEGIA MARKETINGOWA/KOMUNIKACJI

Szyta na miarę strategia to instrukcja co, kiedy i jak komunikować w internecie. Jest to podstawa do jakichkolwiek działań i budowania brandu. Stworzę dla Ciebie strategię komunikacji, aby Twoje działania były zaplanowane, logiczne oraz skuteczne.

CONSULTING I DORADZTWO MARKETINGOWE

Codziennie rozwiązuję dziesiątki problemów związanych z social media marketingiem. Posiadam wiedzę, która rozwiąże i Twój problem – może nawet w ciągu 1-godzinnej konsultacji.

TWORZENIE PROFILI W SOCIAL MEDIA

Potrzebujesz profesjonalnie wyglądającego konta na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, YouTube, czy Tik Toku? Stworzę media społecznościowe gotowe do użytku i dalszego rozwoju.

Sprawdź mnie! Zamów bezpłatny audyt swoich profili social media lub zapisz się na bezpłatną konsultację na dowolny temat!

Kto współpracuje ze mną na co dzień?

LIDERZY

– dla których praca w biznesie to codzienność. Dla tych, którzy mają już swoje zespołu – nieistotne jak duże. Wiem, że ciągły wzrost to jedyny sposób, aby się nie zatrzymać. A ja właśnie pomagam rosnąć w siłę i skalować biznes.

POCZĄTKUJĄCY

– którzy dopiero co zaczynają budować swoją markę, a także zespół. Od lat towarzyszę i pomagam przejść drogę od „zera” do stania się jednym z większych liderów w swojej firmie.

PRZEDSIĘBIORCY Z CAŁEGO ŚWIATA

– umiem po polsku, ale po angielsku też sobie radzę! Rozwijam i wdrażam skuteczne rozwiązania marketingowe w 8 krajach na całym świecie.

FIRMY I MARKI

– moja agencja jest oficjalnym partnerem dwóch sieci network marketingu. Prowadzę im social media, kampanie reklamowe, tworzymy newslettery i dbamy o to, aby mogły zająć się innymi działaniami operacyjnymi. Bez konfliktu interesów.

Widzisz siebie na tej liście? W takim razie zacznijmy wspólnie rozwijać Twój biznes!

To zyskasz na współpracy ze mną!

NOWI PARTNERZY W ZESPOLE

Dzięki skutecznym działaniom online można w szybki sposób pozyskać wiele kontaktów do realnych ludzi, zainteresowanych dołączeniem do biznesu. Codziennie pozyskuję setki takich osób dla moich Klientów.

LEGALNE PROMOWANIE BIZNESU W SOCIAL MEDIACH

Promowanie biznesu MLM w internecie jest ciężkie. Sam Facebook, czy Google w swoich regulaminach zawarły wzmiankę o tym, że promowanie Biznesu na ich platformach jest „nielegalne” i niezgodne z polityką tychże firm.

Ja wiem jak wypromować Twój biznes zgodnie z zasadami, nie łamać regulaminów i nie dostawać żadnych blokad.

KNOW HOW

2 lata pracy w branży nauczyły mnie jak efektywnie i szybko osiągać rezultaty.
Wiedza na temat tego, jak działają social media, znajomość ludzkiej psychologii, a także skutecznych działań marketingowych, pozwalają dowozić wyniki dla każdego Klienta. 
Chętnie dzielę się z nimi moim know-how z mojej specjalizacji.

To co mają LIDERZY zarabiający MILIONY

Jakość moich usług jest tak samo wysoka zarówno dla najwyżej postawionych w hierarchii, jak i tych, którzy dopiero budują swoją markę osobistą, czy rozwijają zespół.

Dzięki temu liderzy otrzymają genialną obsługę klienta i wyniki, a początkujący dostają to samo, co osoby wyżej od nich postawione.

PEŁNĄ OBSŁUGĘ I POMOC Z ZAKRESU MARKETINGU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Klienci oddelegowują mi pojedyncze zlecenia, ale i też te bardzo kompleksowe.

Działam doradczo, ale mogę też prowadzić całe social media, e-mail marketing, po same kampanie reklamowe. Jeśli chcesz, możesz oddać wszystko związane z marketingiem w moje ręce i niczym się nie martwić.

Proponuję Ci współpracę, bo mam wyniki u każdego

Skuteczność działań jest dla mnie priorytetem. Stąd nazwa mojej agencji – od łacińskiego „efficax”, czyli skuteczny.
Mogę pochwalić się dziesiątkami udanych kampanii, tysiącami pozyskanych kontaktów, a także współpracą z jednymi z największych liderów. Zmieniam kliknięcia w social media na nowych partnerów, którzy zapiszą się do Twojego zespołu.

Proszę spójrz tylko na wyniki tych kampanii 👇🏻

73 ZAPISANYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH

W niespełna 2 miesiące pozyskałem dla Klientki 404 kontaktów do osób zainteresowanych dołączeniem do biznesu. Przy wydatku ok. 2 tysięcy złotych osiągnęła zwrot z inwestycji, ponieważ do jej biznesu zapisało się 73 osób z 3 różnych krajów.

STWORZENIE FANPAGE I WZROST L.OBSERWUJĄCYCH

W pół roku od stworzenia przeze mnie od zera fanpage Klientki rozwinęliśmy go do ponad 8000 obserwujących. Obserwujący to osobu zainteresowane branżą, a nie kupione boty. Klientka codziennie dostaje ok. 5 wiadomości prywatnych od obserwujących dot. chęcią podjęcia z nia współpracy.

MÓJ OSOBISTY REKORD

324 pozyskanych kontaktów do zainteresowanych biznesem, a 130 z nich zapisało się do biznesu! To moja najefektywniejsza kampania rekrutacyjna. Większość pozyskana zostało przez Instagram i w trakcie zaledwie 1 miesiąca!

KILKA SŁÓW O MNIE

Mam na imię Maciej Dąbrowski i jestem właścicielem agencji marketingowej Effi. Zajmuję się głównie tworzeniem strategii marketingowych oraz efektywnych kampanii reklamowych w internecie.

Wyspecjalizowałem się w promocji biznesów na Facebooku, Instagramie oraz LinkedInie.


Od momentu poznania się na branży MLM prowadzę skuteczne działania marketingowe dla najlepszych w tej branży.

Moi Klienci na co dzień zajmują się marketingiem, ale ja pomagam im w obszarach, w których jeszcze nie do końca się znają lub nie potrafią ich wykorzystać. Poprzez wypracowane schematy jestem skuteczniejszy niż inni specjaliści, czy agencje.

Swoją przygodę z marketingiem rozpocząłem jako specjalista ds. marketingu w dwóch dużych firmach, gdzie szybko zostałem ważną postacią. Od zawsze bazowałem na efektach oraz nieszablonowych rozwiązaniach. I to mnie wyróżniało.

Po 3 latach pracy na etacie otworzyłem własną firmę – agencję social media dla (ukochanych przeze mnie) restauracji. W międzyczasie z polecenia przyszła do mnie osoba, która chciała poprawić skuteczność swojej grupy docelowej na Facebooku.

Jak się okazało, był to dyrektor jednej z firm w branży. Po krótkiej rozmowie doszliśmy do wniosku, że potrzebuje pomocy w znacznie bardziej zaawansowanych działaniach.

Od tamtego czasu prężnie rozwinąłem swoją sieć kontaktów oraz nawiązałem dziesiątki współprac z liderami branży. Od przeszło 2 lat na co dzień zajmuję się powiększaniem zespołów dla osób na każdym szczeblu kariery w firmach marketingu sieciowego.

Stale skupiam się na efektywności moich działań, a także ich rentowności. Każda wydana złotówka powinna się zwrócić, a przede wszystkim zarobić dla Klienta kilka razy więcej PLNów.

Nie czekaj! Daj sobie pomóc i zacznij obserwować przyrosty w Twoim biznesie od pierwszego dnia współpracy!

ZACZNIJMY DZIAŁAĆ RAZEM

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Przez ostatnie lata współpracowałem z 37 osobami w różnych zakresach. Każdy z nich stał się zadowolonym Klientem.

Szanuję Macieja za to, w jak wielu aspektach mi pomógł. Stworzenia własnej strony internetowej, prowadzenie Instagrama i przede wszystkim kampanie na pozyskiwanie kontaktu do potencjalnych partnerów biznesowych.

To głównie dzięki reklamom Lead Ads zbudowałem tak duży zespół. Wciąż niesamowitym jest dla mnie fakt, że w ciągu 6 miesięcy pozyskałem tyle osób, ile przez ostatnie 7 lat.

Paweł

DuoLife

As a marketing specialist specialist, Maciej Dąbrowski provide me a complete package and are able to seamlessly scale the work up and down depending on our needs.


I signed up over 50 people to my team in just 6 months with his help.

Higly reccomened to eveyrone!

Kyla

Monat Global

Pomimo dużego dystansu z mojej strony na samym początku, współpraca z Panem Maciejem okazała się moją najlepszą biznesową decyzją w ostatnich latach.
Nie jestem najbardziej lotną osobą jeśli chodzi o Facebooka i miałem spore problemy z założeniem profilu mojej firmy. To zleciłem na początek. Gdy po kilku godzinach od zlecenia otrzymałem gotowy produkt, byłem pod wrażeniem szybkości realizacji. Wtedy postanowiłem pójść o krok dalej i zaufać P. Maciejowi w kwestii reklam, o których istnieniu wcześniej nie miałem pojęcia.
Od roku, co miesiąc, otrzymuję ok. 150-160 kontaktów do zainteresowanych biznesem. Pana Macieja polecam również każdemu z moich partnerów biznesowesowych.

Dariusz

FM World/Rentierzy

Zarezerwuj sobie miejsce i wyprzedź konkurencje! 
Ilość miejsc jest ograniczona.

W celu zachowania równowagi i ew. konfliktowi interesów – w jednym momencie obsługuję max. 10 Klientów. Wyprzedź konkurencję i skontaktuj się ze mną już teraz.