Pozyskuj nowe osoby do biznesu przez social media (ale sprytniej)

Created with Sketch.

Pozyskuj ludzi do biznesu, ale sprytniej

Social media jest bardzo skutecznym narzędziem dla network marketerów. To fakt. 
Jednak znaczna część z nas chcąc robić marketing internetowy, zatrzymała się na tym, że posiada jakiś profil, wrzuca jakieś zdjęcia, a czasami popisze z potencjalnym zainteresowaną/zainteresowanym na messengerze. 

I na tym wiele osób swoje działania marketingowe kończy. Bowiem co trudnego może być w robieniu fejsbuków?
 
Jeszcze 5 lat temu taka „strategia” mogłaby być skuteczna, ale w dzisiejszej rzeczywistości, w natłoku konkurencji i dobie przesytu informacji… To zdecydowanie za mało. Codziennie Twoja konkurencja inwestuje tysiące złotych, aby wyprzedzić wszystkich pozostałych.
Ty też musisz to robić, bo możesz zostać w tyle. Jak nie teraz, to za miesiąc. Nie ma żartów, popatrz tylko na profile liderów w swojej firmie. Tam dzieje się coś non stop! 

Standardowe działania już nie wystarczą. Trzeba iść do przodu.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁĄTNĄ KONSULTACJĘ

JAK MOŻEMY ZWIĘKSZYĆ TWOJE WYNIKI?

Z naszych doświadczeń wynika, że w network marketingu na pewnym etapie największym problemem jest pozyskiwanie nowych kontaktów do potencjalnych partnerów w biznesie.

I co równie ważne, aby te kontakty były tak zwanymi kontaktami „ciepłymi” w dużym skrócie, aby byli to ludzie tacy, którym się „chce”, a nie prawie że losowo dobrani.
Opracowaliśmy i wprowadziliśmy w życie kilka rozwiązań powyższych problemów a poniżej kilka z nich.

KAMPANIE REKLAMOWE

Flagowymi działaniami, jakie prowadzimy są wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe FB o różnych konkretnych celach.
Tworzymy kampanie na Facebooku, Instagramie, TikToku, LinkedIn i zajmujemy się Google Ads.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Posiadanie strony internetowej, to najlepszy i najefektywniejszy sposób prezentacji naszej osoby, osiągnięć i wartości w atrakcyjny sposób. Strona internetowa jest wizytówką naszej marki osobistej na lata.

TWORZENIE I PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

Odpowiednio skonfigurowane i profesjonalnie wyglądające profile to podstawa pod wszelkiego rodzaju strategie i działania pozyskiwania kontaktów. Zajmujemy się Facebookiem, Instagramem, LinkedIn, TikTokiem i Twitterem.

CONSULTING I DORADZTWO MARKETINGOWE

Skupiamy się na potrzebach klienta, czy jego zespołu w takim obszarze, jaki go interesuje i przełoży się na osiągane przez niego wyniki. W trakcie konsultacji dzielimy się całą naszą wiedzą oraz know-how.

STRATEGIA MARKETINGOWA

Tutaj tworzymy dla Ciebie całe koncepcje wykorzystujące całą moc, jaką dają social media i internet, aby prowadzone przez Ciebie działania były arcyskuteczne, a wyniki stale rosły.

SZKOLENIA

Jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić szkolenie dla Ciebie bądź twojego zespołu praktycznie z każdego aspektu social media marketingu.

NASZE FLAGOWE DZIAŁANIA – KAMPANIE REKLAMOWE

Prowadzimy wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe w social media, które realizują konkretne cele i dowożą oczekiwane wyniki. 

Są one w 100% spersonalizowane. W praktyce oznacza to, że każdy aspekt takiej kampanii dostosowujemy pod Ciebie i realizację Twoich celów. Ręcznie tworzymy teksty reklamowe, materiały wizualne i konfigurujemy reklamy, aby były jak najbardziej efektywne.

Najczęściej tworzonymi przez nas kampaniami są:
➡️ Kampanie na pozyskiwanie kontaktów – dostarczamy Ci setki bezpośrednich kontaktów do osób zainteresowanych wejściem do Twojego zespołu i biznesu albo zakupem Twoich produktów i usług;

➡️ Kampanie na zwiększanie liczby obserwujących twój profil (Facebook i Instagram), dzięki czemu Twój profil się rozwija, a osoby zainteresowane biznesem same się do Ciebie zgłaszają. A twoja konkurencja zazdrości Ci ogromnej liczby obserwujących 😉

➡️ Kampanie na pozyskiwanie ludzi do grupy na Facebook której jesteś właścicielem – Opracowaliśmy autorski sposób, aby zautomatyzować realny wzrost i napływ ludzi do grup sprzedażowych i produktowych naszych Klientów.

Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze kampanie czy działania nie naruszają żadnych zasad marek network marketingu.

Zobacz wyniki naszych kampanii reklamowych!

Skuteczność działań jest dla mnie priorytetem. Stąd nazwa naszej agencji – od łacińskiego „efficax”, czyli skuteczny.
Możemy poszczycić się setkami udanych kampanii, tysiącami pozyskanych kontaktów, a także współpracą z największymi liderami z branży. Zmieniamy kliknięcia w social media na nowych partnerów, którzy zapisują się do zespołów naszych Klientów. 

Proszę spójrz tylko na wyniki tych kampanii 👇🏻

73 ZAPISANYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH

W niespełna 2 miesiące pozyskaliśmy dla Klientki 404 kontaktów do osób zainteresowanych dołączeniem do biznesu. Przy wydatku ok. 2 tysięcy złotych osiągnęła zwrot pokaźny zwrot z inwestycji, ponieważ do jej biznesu zapisało się 73 osób z aż trzech różnych krajów.

STWORZENIE FANPAGE I WZROST L.OBSERWUJĄCYCH

W pół roku od stworzenia przez nas od zera fanpage na Facebooku dla naszej Klientki rozwinęliśmy go do ponad 8000 obserwujących. Ci obserwujący to osoby zainteresowane branżą, a nie kupione boty. Od tamtego czasu Klientka codziennie otrzymuje ok. 5 wiadomości prywatnych od obserwujących dot. chęcią podjęcia z nią współpracy.

NASZA REKORDOWA KAMPANIA

324 pozyskanych kontaktów do zainteresowanych biznesem, a 130 z nich zapisało się do biznesu! To nasza najefektywniejsza kampania rekrutacyjna. Większość z tych osób pozyskaliśmy przez Instagram i to w zaledwie 1 miesiąc!

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY NA CO DZIEŃ?

LIDERAMI

– dla których praca w biznesie to codzienność. Dla tych, którzy mają już swoje zespołu – nieistotne jak duże. Wiem, że ciągły wzrost to jedyny sposób, aby się nie zatrzymać. A ja właśnie pomagam rosnąć w siłę i skalować biznes.

POCZĄTKUJĄCYMI

– którzy dopiero co zaczynają budować swoją markę, a także zespół. Od lat towarzyszę i pomagam przejść drogę od „zera” do stania się jednym z większych liderów w swojej firmie.

FIRMAMI I MARKAMI

– nasza agencja jest oficjalnym partnerem dwóch sieci network marketingu. Prowadzimy im social media, kampanie reklamowe, tworzymy newslettery i dbamy o to, aby mogły zająć się innymi działaniami operacyjnymi. Bez konfliktu interesów.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z 41 osobami z zakresu kampanii reklamowych.
Każda z nich stała się zadowolonym Klientem i każda zarabia obecnie więcej! $

Szanuję Macieja za to, w jak wielu aspektach mi pomógł. Stworzenia własnej strony internetowej, prowadzenie Instagrama i przede wszystkim kampanie na pozyskiwanie kontaktu do potencjalnych partnerów biznesowych.

To głównie dzięki reklamom Lead Ads zbudowałem tak duży zespół. Wciąż niesamowitym jest dla mnie fakt, że w ciągu 6 miesięcy pozyskałem tyle osób, ile przez ostatnie 7 lat.

Paweł

DuoLife

As a marketing specialist specialist, Maciej Dąbrowski provide me a complete package and are able to seamlessly scale the work up and down depending on our needs.

I signed up over 50 people to my team in just 6 months with his help.

Higly reccomened to eveyrone!

Kyla

Monat Global

Pomimo dużego dystansu z mojej strony na samym początku, współpraca z Effi okazała się moją najlepszą biznesową decyzją.
Nie jestem najbardziej lotną osobą jeśli chodzi o Facebooka i miałem spore problemy z założeniem profilu mojej firmy. To zleciłem na początek. Gdy po kilku godzinach od zlecenia otrzymałem gotowy produkt, byłem pod wrażeniem szybkości realizacji. Wtedy postanowiłem pójść o krok dalej i zaufać P. Maciejowi w kwestii reklam, o których istnieniu wcześniej nie miałem pojęcia.
Od roku, co miesiąc, otrzymuję ok. 150-160 kontaktów do zainteresowanych biznesem. 

Dariusz

FM World/Rentierzy

O NASEffi marketing

Nasi klienci na co dzień zajmują się marketingiem sieciowym, ale my pomagamy im w obszarach, w których jeszcze nie do końca się znają lub nie potrafią ich wykorzystać.
Nasza przygoda z MLM zaczęła się dawno temu od klienta „z polecenia” po krótkiej rozmowie okazało się, że jest to jeden z zaawansowanych liderów network marketingu i potrzebuje dosyć szerokiej gamy rozwiązań.
Od tamtego czasu nawiązaliśmy dziesiątki współprac.

W pracy cenimy sobie:
 Personalizację, która polega na tym, że naprawdę chcemy być blisko lidera i jego potrzeb, a także bardziej doradzać i współpracować niż wykonywać zlecenie. Być realnym wsparciem marketingu internetowego
 Uczciwość i przejrzystość, nie mydlimy oczu. Mówimy co działa, co nie i dlaczego oraz dlaczego pewne rzeczy trochę trwają.

Stale skupiamy się na efektywności naszych działań, a także ich rentowności. Każda wydana złotówka powinna się zwrócić, a przede wszystkim zarobić dla Klienta kilka razy więcej PLNów.

Umów się z nami na rozmowę i wyprzedź konkurencje! 

W trakcie rozmowy poświęcimy Ci tyle czasu ile będzie to potrzebne.  Skupimy się na Tobie i wyzwaniami związanymi z promocją Twojego biznesu. Zawsze umawiamy się na odpowiedni obu stronom termin i udzielamy wyczerpujących odpowiedzi.

Przykładowe pytania:
– Jak generować nowe kontakty do potencjalnych partnerów biznesowych?
– Jak zwiększyć ilość obserwujących mojego facebooka bądź instagrama ?
– Jak zrobić lejki sprzedażowe dla mojego produktu np: szkolenia, ebooka ?